Fašiangový večierok 2019

V piatok podvečer, 22. februára 2019, sme sa už po piatykrát stretli na fašiangovom večierku v Kultúrnom dome v Giraltovciach.

Pre tohtoročné stretnutie sme si zvolili motto podľa úvodných slov z Knihy Kazateľ 3,1 „Všetko má svoj čas“. V tomto duchu bol pripravený program pre asi 200 členov nášho cirkevného zboru.  

Program večera bol zmesou nielen duchovného slova, nábožných piesní a hraných scénok, ale aj tanca, spevu a hudby. K príjemnej atmosfére prispelo chutné jedlo a radosť z výhier v tombole.

Slovom Božím sa prihovoril vzácny hosť, brat biskup VD Slavomír Sabol. Každý z nás dostal dar, ktorým má slúžiť ostatným a sprostredkovať ním Božiu slávu a veľké dielo. Niektorí prispeli programom, iní prípravou pokrmu, či milodarom. Aj takéto stretnutia členov cirkevného zboru slúžia na oslavu nášho Pána a upevňovanie spoločenstva. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí  v netradičný čas na kresťanské aktivity - v piatok podvečer- prijali pozvanie a prišli sa spoločne zabaviť a zároveň chváliť Pána Boha.

Galériu k článku môžete nájsť tu


Dušan Verčimak | štvrtok, 4. apríl 2019

Späť na všetky novinky >>

Diskusia