Vianočné športové popoludnie 2017

Prvý piatok v novom roku 2018 bol tak ako každý rok v našom cirkevnom zbore venovaný športovému popoludniu. Pozvaní boli mladí, starší a každý, kto sa rád hýbe a rád si zašportuje.

Mladší súťažili v športových disciplínach, zahrali si rôzne pohybové hry a taktiež aj vybíjanú, ku ktorej sa s radosťou pridali aj  starší. Vo futbale sme obdivovali vytrvalosť našich futbalistov. Na víťazný gól sme čakali veeeľmi dlho. ☺  A kto zvíťazil?  Vraj starší členovia. Na záver sme si zahrali volejbal. Muži proti ženám. Hoci po prvom sete viedli ženy, v druhom a treťom sa naši bratia spamätali a ukázali nám, že vo volejbale sú predsa o niečo lepší. Nikomu sa nič nestalo, nikto sa nezranil, nikto nebol smutný, ak v niečom nevyhral.

Na záver sme spoločne  ďakovali  a chválili Pána Boha za takéto príjemné popoludnie. Za to, že si môžeme aj pri športovaní uvedomovať, ako nás Pán Boh učí vytrvalosti v  dosahovaní toho večného cieľa, ktorý máme v nebesiach. V spoločnej záverečnej piesni „Zvíťazíme určite“  sme sa utvrdili v tom, že ak máme v srdci Pána Ježiša Krista, tak sme víťazi.

Galériu k článku môžete nájsť tu


Renáta Vašková | štvrtok, 11. január 2018

Späť na všetky novinky >>

Diskusia